Elektromonter – OTTO Special Staffing – Helmond

  • Helmond

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€19,06 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Helmond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i kształtowania swojej jakości w ich specjalizacji. Z biegiem lat firma powiększała się i rozszerzyła swój asortyment. Obecnie oprócz puszek po napojach oferują również wysokiej jakości szkło, metalowe zamknięcia oraz opakowania spożywcze i przemysłowe.
Jako elektromonter, jesteś odpowiedzialny za optymalizację przepływu produkcji i przeprowadzanie zapobiegawczej konserwacji w instalacjach technicznych i obiektach, aby zapewnić optymalne środowisko produkcyjne. Elektromonter jest również odpowiedzialny za rozwiązywanie i analizowanie nieprawidłowości w systemach operacyjnych (PLC, kontrolerów częstotliwości, HMI itp.), analizowanie i ulepszanie programów PLC w celu zwiększenia jakości. Pamiętaj, że będziesz odpowiedzialny za zagwarantowanie bezpieczeństwa, jakości i niezawodności procesu produkcyjnego.
Będziesz pracował/-a od poniedziałku do piątku na dwie zmiany, od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00. Przepracujesz 40 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki.
Zanim zaczniesz pracę, nasz klient przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę, aby sprawdzić, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach swojej pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do tego zespołu profesjonalistów jako elektromonter!

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Posiadasz wiedzę techniczną
  • Znasz moduły PLC
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz umiejętności analizowania i programowania
  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne
  • Znajomość norm ISO / BRC i  zasad HACCP
  • Posiadasz ważne  prawo jazdy (kategoria B)
  • Znasz język angielski i/lub język holenderski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analiza systemów
  • Ulepszanie systemów
  • Sprawdzanie maszyn
  • Rozwiązywanie nieprawidłowości
  • Analizowanie nieprawidłowości
  • Dokonywanie zapisów elektronicznych
  • Optymalizowanie procesów produkcji
  • Praca z narzędziami pomiarowymi

Lees hier meer