Kierowca Rangera in Helmond – Wiertz Company – Helmond

Wiertz Company

Kierowca Rangera in Helmond

Szukasz pełnej wyzwań pracy jako kierowca Rangera w Helmond? Chcesz pracować w dynamicznym środowisku, w którym odpowiadasz za załadunek i rozładunek towarów? W takim razie szukamy Ciebie!

Jako kierowca manewrowy jesteś odpowiedzialny za sprawny załadunek i rozładunek ciężarówek za pomocą wózka manewrowego. Dbasz o to, aby towar został prawidłowo załadowany i bezpiecznie przetransportowany. Będziesz także zaangażowany w lekkie zadania administracyjne, takie jak prowadzenie listów przewozowych i sprawdzanie dokumentów wysyłkowych.

Ściśle współpracujesz z kolegami z działu cross-dock, aby mieć pewność, że wszystkie towary będą gotowe do wysyłki na czas. Razem zapewniacie płynny przepływ towarów i sprawną obsługę procesu logistycznego.

Zawsze przestrzegasz obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących załadunku, rozładunku i transportu towarów. Znasz obowiązujące przepisy bezpieczeństwa i dbasz o bezpieczne środowisko pracy.

Będziesz pracować na 2 zmiany w godzinach: 06:30 – 14:30 / 14:30 – 23:00.

Krótki opis:

  • Pełną wyzwań pracę jako kierowca Rangera w dynamicznym środowisku pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia na dodatkowym stanowisku;
  • Możliwość rozwoju osobistego i rozwoju wewnątrz firmy.
  • Czy jesteś kierowcą Rangera, którego szukamy? Aplikuj już teraz!

    Wat ga je doen?

    Wat kun jij?

    • Masz doświadczenie jako kierowca bocznikowy
    • Masz dobre umiejętności komunikacyjne
    • Potrafisz pracować samodzielnie i w grupach oraz zwracasz uwagę na szczegóły
    • Jesteś elastyczny i chętny do pracy zmianowej
    • Masz wiedzę i doświadczenie w zakresie lekkich zadań administracyjnych

    Wat krijg je?

    • Pracę w stałym i zgranym zespole
    • Pracę w ładnym i czystym środowisku
    • Dobra pensja w wysokości 15,00 € bruto za godzinę, z wyłączeniem dodatku zmianowego, co jest na plus!
    • Otrzymujesz dodatek zmianowy w wysokości 7,5% za każdą przepracowaną godzinę
    • Praca na 40 godzin tygodniowo

    Werktijden

    2 ploegendienst

    Salaris

    €15.00

    Lees hier meer